[t4b-ticker]

نشاگستر پردیس

شرکت نشا گستر پردیس فعالیت خود را از سال 1377 به عنوان اولین تولید کننده لوله های دوجداره پلی اتیلن در ایران آغاز نمود. در آبان سال 1379 این شرکت توانست تندیس ویژه ابتکار و فن آوری را از اولین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب تهران کسب نماید.
شرکت نشا گستر پردیس با بهره گیری از کارشناسان توانمند خود، بهترین روش ها و تکنولوژی های روز دنیا را در طراحی و ساخت لوله های پلی اتیلن، با گذراندن استانداردهای مربوطه، به کار می گیرد. دانش فنی و تخصصی مهندسان و کارشناسان نشاگستر پردیس از یک سو و تجربه بالا در طراحی و ساخت لوله های پلی اتیلن، پشتوانه بسیار قوی را برای پیشبرد پروژه های مختلف انتقال و تصفیه آب و فاضلاب فراهم نموده است.
رشد روزافزون جمعیت و بالارفتن سطح بهداشت عمومی ، افزایش مصرف آب و تولید فاضلاب بیشتر را به همراه خواهد داشت . با توجه به این موضوع تخلیه، نگهداری، انتقال و تصفیه فاضلاب درجهت حفظ سلامت جامعه و محیط زیست امری ضروری بوده و توجه به آن از نظر اجتماعی و بهداشتی فوق العاده حائز اهمیت می باشد. شرکت نشاگستر پردیس با به کارگیری دانش و توان فنی متکی بر نوآوری، خلاقیت و تجربه موفقیت آمیز خود، در زمینه طراحی و ساخت خطوط انتقال و ذخیره و تصفیه فاضلاب گامی موثر جهت دستیابی به این مهم برداشته است. این مجموعه با توجه به گستردگی سایزهای لوله تولیدی و مخازن ذخیره و سپتیک و منهول با ظرفیت های متنوع، قادر است تمام نیازهای مشتریان و کارفرمایان را در این زمینه تامین نماید.

نشاگستر از ابتدا تا کنون

1377

تاسیس و شروع فعالیت

خط مشی شرکت نشاگسترپردیس اصل بر نوآوری و خلاقیت است که در نهایت منجر به ارائه کیفیت برتر و رضایت مشتری شده است. شرکت نشاگسترپردیس در سال 1377 بر پایه این اصول بنا نهاده شد و با تلاش و پشتکار خود اولین تولیدکننده لوله های دوجداره پلی اتیلن شد.
1387

توسعه بخش تولید

نیاز بازار و توجه به تکمیل بودن سبد کالایی مورد درخواست مشتریان، متخصصین شرکت نشاگسترپردیس را بر آن داشت تا علاوه بر سایزهای تولیدی سابق، خطوط تولیدی خود را افزایش دهد و هم اکنون قادر است لوله های دو جداره پلی اتیلن خود را از سایز 200 تا 2500 میلیمتر در مقاومت های مکانیکی مورد نیاز مشتری تولید و ارائه نماید.
1393

شروع صادرات به کشورهای خاورمیانه

در دهه پایانی قرن 14 شرکت نشاگسترپردیس پا را فراتر از مرزهای کشور عزیزمان گذاشت و توانست محصولات تولیدی خود را به کشورهای عراق، ترکمنستان و افغانستان ارائه نماید و تعاملات مناسبی با کشورهای منطقه داشته باشد.
1399

تولیدکننده برتر کشور

شرکت نشاگسترپردیس با ربع قرن تجربه و نوآوری هم اکنون تولیدکننده برتر در زمینه لوله های دوجداره پلی اتیلن، مخازن دوجداره پلی اتیلن ذخیره آب و اسید، سپتیک تانک و پکیج های تصفیه فاضلاب می باشد. همواره توجه به مشتری مداری و ارائه کیفیت مناسب در تولیدات، شرکت نشاگسترپردیس را در رتبه اول تولید لوله های دوجداره پلی اتیلن قرار داده است.

گالری تصاویر