در خطوط لوله پلی اتیلنی کاروگیت دار و لوله کاروگیت اسپیرال روش های متفاوتی برای اتصالات فلنجی لوله ها به یکدیگر وجود دارد. لوله های دوجداره پلی اتیلنی در سایزهای 110 میلیمتر تا 2500 میلیمتر در شاخه های 6 متری و 13 متری تولید می شوند. به طور کلی دو نوع روش تولید لوله های دوجداره پلی اتیلنی با دیواره ساختمند وجود دارد.

اتصالات فلنجی

اتصالات لوله کاروگیت

۱- لوله های دوجداره کاروگیت که در سایز های 110 تا 800 میلیمتر تولید می شوند. در این روش تولید لوله، محل اتصال لوله ها به صورت کوپلر سرخود می باشد که در حین فرآیند تولید به صورت یکپارچه همزمان با تولید لوله ایجاد می شوند. پس از کارگذاری لوله ها در محل نصب، از طریق کوپلرها که به شکل نر و مادگی می باشند، لوله ها به هم متصل می شوند.

اتصالات فلنجی

اتصالات فلنجی لوله اسپیرال-کاروگیت

۲- لوله های دوجداره اسپیرال و اسپیرال-کاروگیت که در سایزهای 600 تا 2500 میلیمتر تولید می شوند. نوع نصب لوله ها در روش تولید هم می تواند دارای کوپلر جوشی باشد و هم به صورت جوش سر به سر لوله ها با استفاده از جوش اکستروژن یکپارچه باشد.

اتصالات فلنجی

شرکت نشاگستر پردیس با ربع قرن تجربه توانسته است با استفاده از نوآوری و ابتکارات خود همواره گامی نو در عرصه صنعت لوله های دوجداره پلی اتیلنی بردارد. محصول شرکت نشاگسترپردیس تحت عنوان اتصالات فلنجی پلی اتیلنی یکپارچه در سایزهای 1000 تا 1800 میلیمتر گامی جدید در راستای تحول محصولات پلی اتیلنی می باشد. این محصول علاوه بر اینکه جهت اتصال لوله های پلی اتیلنی هم جنس کاربرد دارد، می تواند در محل اتصال لوله های دوجداره پلی اتیلنی با لوله های فلزی و فلنج های فلزی سایز بالا مورد استفاده قرار بگیرد.

دانش فنی و تجربه بالای شرکت نشاگستر پردیس در زمینه تولید و ساخت لوله دوجداره پلی اتیلن و مخزن سپتیک تانک باعث شده است تا روش های نوین روز دنیا در تولید محصولات جدید دخیل باشند. استفاده از ماشین آلات اتوماتیک در تولید محصولات باعث رسیدن به دقت بالا و کیفیت مناسب در آن شده است. به طوری که تمامی محورهای موجود در ماشین سازنده محصول به موتورهای سی ان سی متصل هستند. اتصالات فلنجی ساخته شده در شرکت نشاگسترپردیس نیز به همین روش و اتوماتیک تولید می شوند.

پارامترهای مختلفی، در نحوه اتصال لوله کاروگیت دخیل هستند. متخصصین و کارشناسان شرکت نشاگستر پردیس با در نظر گرفتن این عوامل، شیوه اتصالات لوله کاروگیت را به یکدیگر تعیین می کنند. فشار یکی از پارامترهای تعیین کننده در شیوه نصب لوله های دوجداره کاروگیت می باشد. مقدار فشار وارده به لوله دوجداره پلیاتیلن، بسیار زیاد اهمیت دارد. در اندازه گیری فشار وارد شده به لوله، هم فشار داخلی و هم فشار خارجی محاسبه می شود.

فشار داخلی ناشی از ماده جریان یافته در لوله می باشد. فشار خارجی، ناشی از فشار خاک و وزنی است که به لوله ها وارد می شود. حداکثر مقدار فشار احتمالی وارد شده به لوله ها باید محاسبه شود. به غیر از میزان فشار، مقاومت و استحکام لوله ها در برابر فشار های خارجی وارده نیز مهم است. تولید لوله دوجداره پلی اتیلن کاروگیت در اندازه ها و کیفیت های مختلفی انجام می شود. مقدار مقاومت و استحکام لوله ها در برابر فشار های طولی و عرضی، با یکدیگر برابر نیست. برای اتصال صحیح لوله ها باید مقاومت آن ها بررسی شود.

متخصصین شرکت نشاگستر پردیس با در نظر داشتن این عوامل بهترین شیوه اتصال را برای لوله های کاروگیت انتخاب می کنند. همچنین با توجه به قیمت پلی اتیلن هر نوع از روش های اتصال لوله دوجداره پلی اتیلن می تواند در قیمت نهایی محصول و پروژه مورد نظر تاثیرگذار باشد. با توجه به موارد بالا امکان استفاده از انواع اتصال لوله ها وجود دارد و جهت مشاوره و انتخاب محصول مورد نظر خود می توانید اینجا کلیک کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید. از دیگر محصولات تولیدی نشاگستر پردیس میتوان به پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی نیز اشاره کرد.

5/5 - (1 امتیاز)